E-posta Sunucu

 • E-posta Sayısı 3 Adet
 • E-posta Kotası 1 GB
 • Antispam Var
 • SSL Desteği Yok
 • Özel IP Yok
 • E-posta Sayısı 10 Adet
 • E-posta Kotası 3 GB
 • Antispam Var
 • SSL Desteği Yok
 • Özel IP Yok
 • E-posta Sayısı 25 Adet
 • E-posta Kotası 10 GB
 • Antispam Var
 • SSL Desteği Var
 • Özel IP Var
 • E-posta Sayısı 99 Adet
 • E-posta Kotası 30 GB
 • Antispam Var
 • SSL Desteği Var
 • Özel IP Var


PERFORMANSINIZI ARTTIRIN

Profesyonel eposta sunucu hizmeti, eposta performansının en üst düzeyde olduğu bir hizmettir.

Eposta kullanımının önemli olduğu kişi veya kurumlarca, standart eposta servislerinde yaşanılan sorunları ortadan kaldırmak üzere UzakNET mühendisleri tarafından tasarlanmıştır. Bu profesyonel ürün serisinde tercih edilen hizmet paketine göre değişmekle birlikte, ssl desteği ve gönderimler için sabit ip desteği sunulmaktadır. Böylece gönderici sadece kendi sabit ipsi üzerinden çıkış yaptığı için spam filitreleri tarafından güvenilir kabul edilmektedir.

Aynı zamanda bu prpfesyonel hizmet serisinde paket ayrımı olmaksızın tüm eposta hesaplarınız sunucu taraflı (server side) olarak antispam filitresi ile istenmeyen veya zararlı içeriklere karşı korunmaktadır.

EN İYİDEN, BİR TIK DAHA İLERİDE!
1 Sunucu paketlerinizi aylık olarak alabilir miyim?
Evet, sunucularımız aylık ve yıllık periyodlarla sunulmaktadır.
2 Sunucularınızda php - mysql - html - .net - asp - mssql - access sistemlerini kullanabilir miyim?
Linux sunucularda php - mysql - html sitelerinizi barındırabilirsiniz. Windows sunucularda php - mysql - html - .net - asp - mssql ve access sitelerinizi barındırabilirsiniz.
3 Bir başka sunucu firmasındaki sitelerimi ve verilerimi taşımamda yardımcı oluyor musunuz?
Evet. Sunucu hizmetleri transfer işlemlerini sizin için talep ederseniz biz ücretsiz olarak yönetmekteyiz. Bunun için firmamızdan hizmet satın almanız ve eski hizmetinize ait sunucu bilgilerinizi müşteri temsilcinize iletmeniz yeterlidir.
4 Sunucularınızda aylık trafik limiti (bandwitdh) ne kadardır?
Sunucu hizmetlerimizde aylık trafik limiti bulunmamaktadır, sunucu hizmetlerimizde anlık hat limiti uygulanmaktadır. Tüm sunucu paketlerimizde standart 20 mbit hat sunulmaktadır.
5 İstediğim zaman sunucumu yükseltebilir veya düşürebilir miyim?
Sunucunuzu istediğiniz zaman yükseltebilir ve düşürebilirsiniz.
6 Sunucu hizmetinizden yararlandığımda istediğim kadar eticaret sitesi barındırabilir miyim?
Sunucularımızda barındırılacak site adet sınırı bulunmamaktadır, burda yer alan sınır sahip olduğunuz sunucunun fiziksel donanım sınırı kadardır.
7 İhtiyacıma göre sunucumun yetersiz kalması durumunda, sadece talep ettiğim özelliği yükseltebilir miyim?
Evet talebiniz doğrultusunda sadece talep ettiğiniz özelliği örn. disk miktarınızı veya işlemci sayınızı vb. satın alıp yükseltebilirsiniz, bunun için müşteri temsilciniz ile görüşmeniz yeterlidir.
8 Sunucularınızda tüm web yazılımları çalışır mı?
Sunucularımızda çalışmayan bir web yazılımı bulunmamaktadır, yazılımınıza özel sunucu türünü (windows - linux) doğru seçmeniz durumunda web siteniz sorunsuz çalışacaktır.
9 Sunucularınızda webmail desteğiniz var mıdır?
Evet, tüm sunucularımızda firmamıza özel yapılandırılmış gelişmiş bir web eposta yönetimine sahiptir. Bu webmail sistemi tarafınızca özelleştirilebilinir ve türkçedir.
10 Sunucu yönetebileceğim konusunda emin değilim, bu konuda destek veriyor musunuz?
Evet firmamız tarafından hizmeti sunulan tüm sunuculara yönetim ve teknik destek dahildir. Bu sebeple sunucu yönetimi konusunda size bilgi sunmakta ve destek olmaktayız.
11 Başka firmadan satın aldığım bir alan adını, firmanızdan alacağım sunucuda yayınlayabilir miyim?
Evet yayınlayabilirsiniz. Sunucunuza tanımlayacağınız size özel name server adresinize yönlendirilen her alan adı, sunucunuzdan host açtığınız takdirde çalışacaktır.
12 Sunucumda bana özel ERM - CRM yada muhasebe programlarımı kurup kullanabilir miyim?
Evet size özel olan tüm stok, cari, eticaret, muhasebe programı vb tüm özel yazılımlarınızı sunucularınız üzerine yükleyip ofiste bulunan bilgisayarınızı kullanır gibi kullanabilirsiniz. Bunun en büyük avantajı verileriniz sürekli yedeklenir böylecek hırsızlık, virüs bulaşması donanım bozulması gibi risklere karşı korunursunuz. Bununla beraber istediğiniz her yerden verilerinize ulaşabilirsiniz.
13 Sunucuma tam erişim hakkım var mı?
Evet, Windows sunucularda administrator uzak masaüstü (rdp), linux sunucularda root ssh erişiminiz bulunmaktadır. Bunun haricinde sunucunuza kurulan kontrol panelinizede en yetkili düzeyde admin erişiminiz bulunmaktadır.
14 Sunucumda sorun çıktığında yeniden kurulum için ücret alıyor musunuz?
Hayır, tüm sunucu kurulum, güncelleme ve destek hizmetleri tarafımızca ücretsiz yapılmaktadır.
15 Tarafınızca alınan sunucu yedeklerimi talep ettiğimde alabilir miyim?
Sunucu yedeklerinizden istediğiniz zaman komple sunucuyu veya yedeğin içerisinden belirli dosyaları geri yükleyebilirsiniz, ancak UzakNET olarak ilgili yedeklerinizi indirebileceğiniz bir link yada bu yedekleri size bir dvd içerisinde göndermemekteyiz. Bunun bir kaç tane sebebi bulunmaktadır. Öncelikle bu yedekler sunucunuzun tüm harddisk imajından oluşan tek parça ve diskiniz ile aynı boyutta bir dosyadır. Aynı zamanda bu yedek image dosyası UzakNET tarafından kullanılan özel bir otomasyon sistemi tarafından üretilmekte olup, ilgili yedek dosyasının teknik olarak tarafınızca açılabilinmesi mümkün değildir.
16 Yedekleme yapılırken kesinti yaşanır mı?
Hayır, otomasyon sistemimiz tarafından gerçekleştirilen yedekleme esnasında bir sn dahi kesinti yaşanmamaktadır.
17 Kontrol panel lisans ücreti sunucu ücretime dahil midir?
Uygun sunucu ve panel türünü sipariş verdiğinizde , kontrol panel ücreti fiyatınıza dahildir.