ARAYAN, BULUR!

Her websitesi sahibinin ortak beklentisi, arama motorlarında anahtar kelimelerde aranınca bulunmaktır. Buna birde üst sıralarda yer almak eklenirse harika olur.

Araştırmalara göre arama motorları ile yapılan aramalarda, kullanıcıların %96 lık bir kısmı ilk 3 sayfada yer alan siteleri dikkate almaktadır. Bu sebeple arama motorlarında ilk sayfalarda ve mümkün olduğu kadar üst sıralarda yer almak çok önemlidir.
Üst sıralarda yer almak ve sizi rakiplerinizin önüne geçirebilmek için, SEO'yu tam anlamıyla uygulamanız gerekir.

Her SEO danışmanının bildiği gibi Google, aynı IP üzerinde bulunan siteleri bilir. Eğer sizin kullandığınız sunucuda farklı bir illegal site varsa, SEO açısından problem yaratır.

Google aramalarda, SSL sertifikası bulunan websitelerine üst sıralarda yer vereceğini ilan etmiştir, UzakNET SEO Hosting paketlerinin tamamında SSL sertifikası paket ücretinize dahildir.

Google'da üst sıralarda yer almanın en büyük etkenlerinden bir tanesi bilindiği gibi backlink. ( Farklı sitelerden alınan linkler ) Kendi siteleriniz arasında verdiğiniz backlinklerde ( IP adresi aynı olacağı için ) farklı C-CLASS IP adreslerinden alınan backlinkler kadar etkili değildir.

SEO HOSTİNG GİRİŞ

 • 1 Adet Alan Adı Barındırma
 • 1 GB Disk Alanı
 • 10 GB Aylık Trafik
 • 5 Adet E-Posta Hesabı
 • 1 Adet MySQL Hesabı
 • 1 Adet C-CLASS IP
 • Dahili SSL Sertifikası

100 $

YILLIK

HEMEN SATIN AL

SEO Hosting Kurumsal

 • 2 Adet Alan Adı Barındırma
 • 5 GB Disk Alanı
 • 50 GB Aylık Trafik
 • 15 Adet E-Posta Hesabı
 • 2 Adet MySQL Hesabı
 • 2 Adet C-CLASS IP
 • Dahili SSL Sertifikası

210 $

YILLIK

HEMEN SATIN AL

SEO Hosting Uzman

 • 3 Adet Alan Adı Barındırma
 • 10 GB Disk Alanı
 • 100 GB Aylık Trafik
 • 25 Adet E-Posta Hesabı
 • 3 Adet MySQL Hesabı
 • 3 Adet C-CLASS IP
 • Dahili SSL Sertifikası

300 $

YILLIK

HEMEN SATIN AL


RAHATLIK BUDUR!

Kurumsal ve bireysel yaklaşık 20.000 web sitesinin bizi tercih etme sebebini açıklıyoruz.

Güvenli ve kesintisiz bir ağ yapılandırması, üst seviye sunucular ve cihazlar, belkide hepsinden önemlisi sizin yerinize kendini koyarak hizmet sunan teknik personellerimiz.

Size düşen huzur içinde işinize odaklanmak.

7 gün 24 saat kredi kartı ile yapmış olduğunuz siparişlerde anında aktivasyon. Ödemelerinizi banka havale yöntemi ile de yapabilirsiniz.

Tüm ürünlerimiz ile ilgili yönetim işlemlerinizi kullanıcı merkezimizde yer alan üstün yerenekli kontrol paneliniz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hostinginizden memnun değil misiniz ? Değiştirmek istiyor ancak; maillerinizi, veri tabanınızı veya sitenizi nasıl taşıyacağınızı bilmiyor musunuz ?
Sorun etmeyin, UzakNET müşteri temsilciniz ücretsiz taşıma hizmeti konusunda size yardımcı olmak için bekliyor.

1 Hosting paketlerinizi aylık olarak alabilir miyim?
Malesef ürünlerimiz yıl ve katları olarak ücretlendirilmektedir.
2 Seo hosting paketlerinizde .net - asp - mssql - access sistemlerini kullanabilir miyim?
Seo hosting bir tür linux hostingdir. Bu hosting türünde php - mysql - html sitelerinizi barındırabilirsiniz bu sebeple windows türleri olan .net - asp - mssql ve access sitelerinizi barındıramazsınız.
3 Hostinglerinizde yazılımımda çıkan sorunlara karşı destek veriliyor mu?
Firmamız bir sistem firmasıdır bu sebeple asli görevimiz barındırma hizmetleridir. Yazılım dünyası içeriği itibarıyle çok geniş bir kavramdır her yazılım dili birbirinden farklı olması bir tarafa aynı yazılım dilini kullanan yazılımcıların bile yazılımları üretme mantığı farklıdır. Bu sebeple yazılımınızdan kaynaklı sorun basit anlamda giderilebilinecek bir problem ise, çalışma arkadaşlarımız konu hakkında sınırlı yardımcı olmaktadır ancak genel anlamda yazılım desteği sunmamaktayız.
4 Bir başka hosting firmasındaki sitemi ve verilerimi taşımamda yardımcı oluyor musunuz?
Evet. Hosting transferi, alan adı transferi ve sunucu hizmetleri transfer işlemlerini sizin için talep ederseniz biz ücretsiz olarak yönetmekteyiz. Bunun için firmamızdan hizmet satın almanız ve eski hizmetinize ait ftp, kontrol panel vb şifrelerinizi müşteri temsilcinize iletmeniz yeterlidir.
5 Aylık trafik limitim (bandwitdh) ne zaman sıfırlanmaktadır ?
Aylık trafik limitleri takip eden ayın 1. günü itibarıyle sıfırlanır.
6 Seo hosting paketlerinizde eticaret desteği bulunmakta mıdır?
Evet tüm seo hosting paketlerimiz eticaret sistemleri ile tam uyumludur.
7 İstediğim zaman hosting paketimi yükseltebilir veya düşürebilir miyim?
Evet, talep ettiğiniz zaman hosting paketlerinizi düşürebilir veya yükseltebilirsiniz.
8 Seo hosting paketlerinizde SSL desteği var mıdır?
Seo hosting paketlerimizde standart olarak SSL desteği bulunmaktadır, bununla birlikte seo hosting paketlerimizde SSL sertifikası ve sabit ip standart olarak hazır kurulu gelmektedir.
9 İhtiyacıma göre seo hosting paketimin yetersiz kalması durumunda, sadece talep ettiğim özelliği yükseltebilir miyim?
Hayır seo hosting paketlerinde sadece paket yükseltimi yapabilirsiniz, ekstra opsiyon eklemeleri yapamazsınız.
10 seo hostinglerinizde tüm web yazılımları çalışır mı?
seo hostinglerimizde çalışmayan bir web yazılımı bulunmamaktadır. Ancak bu hosting türü özel olarak arama motorlarındaki seo değerlerinizi yükseltmek için tasarlanmış olduğundan dolayı site içi seo ya uygun yazılımları tercih etmenizi öneririz.
11 Hostingleriniz ile birlikte verilen email hizmetlerinizde antispam filitresi var mıdır?
Standart hosting hizmetlerimizde sunucu taraflı (server side) antispam hizmeti sunulmaktadır. Ancak beklentiniz özelleştirilebilir ve sizin tarafınızdan yönetilebilinir gelişmiş bir antispam uygulaması ise bu durumda email hostinglerimiz size yardımcı olabilir.
12 Wordpress , magento , oscommerce , drupal vb. hosting paketleriniz bulunuyor. Bu tür sitelermizi seo hosting paketlerinizde çalıştıramıyor muyuz?
Tüm hosting paketlerimiz hazır site yazılımlarıyla uyumludur. Ancak uygulama hosting paketleri olarak belirtilen hazır sistem hosting paketlerimizde bu uygulamalar hazır kurulu olarak ve yazılım açıklarına karşı korumalı olarak barındırılmaktadır. Bu sebeple sadece uygulama hostinglere özel barındırma seçeneklerimiz ile daha önce hazır web sitesi yazılımlarınızda yaşadığınız sitenizin üzerinden spam eposta gönderimi, hacklenme, saldırılara aracılık etmek vb sorunlarınızı unutabilirsiniz.
13 Hosting paketlerinizde webmail desteğiniz var mıdır?
Evet, tüm hosting paketlerimiz firmamıza özel yapılandırılmış gelişmiş bir web eposta yönetimine sahiptir. Bu webmail sistemi tarafınızca özelleştirilebilinir ve türkçedir.
14 Linux hosting aldığımda kullandığım bilgisayarımın da linux mu olması gerekiyor?
Hayır. Linux hostng, sunucular üzerinde kurulu olan işletim sistemlerini ifade eder. Bu sebeple kullandığınız bilgisayarın kullanmak istediğiniz hosting türüyle bir alakası bulunmamaktadır.
15 Başka firmadan satın aldığım bir alan adını, firmanızdan alacağım hosting paketinin içerisinde yayınlayabilir miyim?
Evet yayınlayabilirsiniz. Hosting hizmetinizin aktif olmasından sonra otomasyon sistemimiz sizin için en uygun sunucuyu ve buna ait dns adresleriyle birlikte hosting bilgilerinizi sistemlerimizde kayıtlı bulunan email adreslerinize gönderecektir. Başka firmada yer alan domain adınızı bu dns adreslerinize yönlendirdiğinizde siteniz çalışmaya başlayacaktır.